LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
17
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
17
1
18
2
3
4
5
6
7
8
19
9
10
11
12
13
14
15
20
16
17
18
19
20
21
22
21
23
24
25
26
27
28
29
22
30
31
Aktiviteter
Booty
Boxfys på Stretchytan
Buren
Core
Funktionell styrka
Gruppintroduktion i gymmet
Kampsportfys
Kung Fu
MONDAY HIIT
Muskelexplosion
Pilates
Powerfys
SHAPES Afrobeat Gul
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES Hiphop Turkos
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Modern Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Salsa Turkos
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
Stark Mamma
TAI CHI UTOMHUS Samling vid Röda förskolan Pysslingen nedanför trappen
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
Yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Angelo Henriquez
Jakob Isaksson
Jessica Sevenheim
Joe Jobe
Jörgen Vedeler
Maria Edner
Mia Rodhborn
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Oscar Jöback
Rebecca Björling
Sabina Boman
Sara Galan
Sibel Özer
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
17
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
17
1
18
2
3
4
5
6
7
8
19
9
10
11
12
13
14
15
20
16
17
18
19
20
21
22
21
23
24
25
26
27
28
29
22
30
31
Visa dagsschema
Logga in
<
TISDAG
TISDAG
17
MAJ
17
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
17
1
18
2
3
4
5
6
7
8
19
9
10
11
12
13
14
15
20
16
17
18
19
20
21
22
21
23
24
25
26
27
28
29
22
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Buren
;
Core
;
Funktionell styrka
;
Gruppintroduktion i gymmet
;
Kampsportfys
;
Kung Fu
;
MONDAY HIIT
;
Muskelexplosion
;
Pilates
;
Powerfys
;
SHAPES Afrobeat Gul
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES Hiphop Turkos
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Salsa Turkos
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
Stark Mamma
;
TAI CHI UTOMHUS Samling vid Röda förskolan Pysslingen nedanför trappen
;
UTOMHUS POWERFYS Samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Angelo Henriquez
;
Jakob Isaksson
;
Jessica Sevenheim
;
Joe Jobe
;
Jörgen Vedeler
;
Maria Edner
;
Mia Rodhborn
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Oscar Jöback
;
Rebecca Björling
;
Sabina Boman
;
Sara Galan
;
Sibel Özer
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
07:00
Yoga
Dynamisk yoga i flöde där alla kan vara med. Vi avslutar alltid i shavasna (avslappning).
Studio 3
Rebecca Björling
11:30
Muskelexplosion
Studio 1
Oscar Jöback
17:00
SHAPES Jazzfunk Gul
Studio 1
Maria Edner
17:30
Funktionell styrka
Studio 2
Mia Rodhborn
17:30
Gruppintroduktion i gymmet
Du får en genomgång av maskiner och tips på vad ett besök i gymmet kan innehålla. Passet leds av en Personlig Tränare.
X- Buren
Sabina Boman
18:30
Soma Move
Studio 3
Mia Rodhborn
19:20
Pilates
Studio 4
Sara Galan
19:30
Kampsportfys
Studio 2
Jakob Isaksson
20:30
Kung Fu
Studio 5
Jakob Isaksson
Har du problem installera appen? Klicka här