LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
02
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
26
1
2
3
27
4
5
6
7
8
9
10
28
11
12
13
14
15
16
17
29
18
19
20
21
22
23
24
30
25
26
27
28
29
30
31
30
Aktiviteter
Booty
Boxfys på Stretchytan
Buren
Cirkelträning
Core
Funktionell styrka
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
Yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Cristina Pomo
Mimmi Mollgren
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Rebecca Björling
Rita Barieieva
Sabina Boman
Sibel Özer
Sofia Laas
Logga in
X
Kalender
02
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
26
1
2
3
27
4
5
6
7
8
9
10
28
11
12
13
14
15
16
17
29
18
19
20
21
22
23
24
30
25
26
27
28
29
30
31
30
Visa dagsschema
Logga in
<
LÖRDAG
LÖRDAG
2
JULI
02
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
26
1
2
3
27
4
5
6
7
8
9
10
28
11
12
13
14
15
16
17
29
18
19
20
21
22
23
24
30
25
26
27
28
29
30
31
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Boxfys på Stretchytan
;
Buren
;
Cirkelträning
;
Core
;
Funktionell styrka
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Cristina Pomo
;
Mimmi Mollgren
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Rebecca Björling
;
Rita Barieieva
;
Sabina Boman
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
10:00
Cirkelträning
Studio 2
Sofia Laas
12:00
SHAPES Salsa Gul
Studio 1
Mira Hannula
Har du problem installera appen? Klicka här