LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
28
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
26
1
2
3
27
4
5
6
7
8
9
10
28
11
12
13
14
15
16
17
29
18
19
20
21
22
23
24
30
25
26
27
28
29
30
31
30
Aktiviteter
Boxfys på Stretchytan
Buren
Funktionell styrka
SHAPES Afrobeat Gul
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Dancehall Gul
SHAPES Dancehall Turkos
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Modern Gul
Vinyasa yoga
Yoga
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Amelis Riquelme Nicoletti
Diana Vasylchenko
Rebecca Björling
Rita Barieieva
Sabina Boman
Sibel Özer
Sofia Laas
Logga in
X
Kalender
28
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
26
1
2
3
27
4
5
6
7
8
9
10
28
11
12
13
14
15
16
17
29
18
19
20
21
22
23
24
30
25
26
27
28
29
30
31
30
Visa dagsschema
Logga in
<
TORSDAG
TORSDAG
28
JULI
28
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
26
1
2
3
27
4
5
6
7
8
9
10
28
11
12
13
14
15
16
17
29
18
19
20
21
22
23
24
30
25
26
27
28
29
30
31
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Boxfys på Stretchytan
;
Buren
;
Funktionell styrka
;
SHAPES Afrobeat Gul
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Dancehall Gul
;
SHAPES Dancehall Turkos
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Modern Gul
;
Vinyasa yoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Amelis Riquelme Nicoletti
;
Diana Vasylchenko
;
Rebecca Björling
;
Rita Barieieva
;
Sabina Boman
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
18:00
Boxfys på Stretchytan
Studio 3
Adrienne Åbjörn
19:00
SHAPES House Gul
Studio 1
Rita Barieieva
Har du problem installera appen? Klicka här