LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
03
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
3
4
5
6
7
32
8
9
10
11
12
13
14
33
15
16
17
18
19
20
21
34
22
23
24
25
26
27
28
35
29
30
31
Aktiviteter
Booty
Buren
Cirkelträning
Core
Funktionell styrka
Powerfys
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Balletbar Turkos
SHAPES Dancehall Gul
SHAPES Dancehall Turkos
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Modern Gul
Soma Move
Vinyasa yoga
Yoga
Instruktör
Amelis Riquelme Nicoletti
Ann Mirro
Diana Vasylchenko
Moa Petersdotter
Rebecca Björling
Rita Barieieva
Sibel Özer
Sofia Laas
Logga in
X
Kalender
03
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
3
4
5
6
7
32
8
9
10
11
12
13
14
33
15
16
17
18
19
20
21
34
22
23
24
25
26
27
28
35
29
30
31
Visa dagsschema
Logga in
<
ONSDAG
ONSDAG
3
AUGUSTI
03
AUGUSTI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
31
1
2
3
4
5
6
7
32
8
9
10
11
12
13
14
33
15
16
17
18
19
20
21
34
22
23
24
25
26
27
28
35
29
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Buren
;
Cirkelträning
;
Core
;
Funktionell styrka
;
Powerfys
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Balletbar Turkos
;
SHAPES Dancehall Gul
;
SHAPES Dancehall Turkos
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Modern Gul
;
Soma Move
;
Vinyasa yoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Amelis Riquelme Nicoletti
;
Ann Mirro
;
Diana Vasylchenko
;
Moa Petersdotter
;
Rebecca Björling
;
Rita Barieieva
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
18:00
SHAPES Modern Gul
Studio 1
Rebecca Björling
19:00
Yoga
Dynamisk yoga i flöde där alla kan vara med. Vi avslutar alltid i shavasna (avslappning).
Studio 3
Sudheesh
Har du problem installera appen? Klicka här