LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
21
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
27
1
2
3
4
5
28
6
7
8
9
10
11
12
29
13
14
15
16
17
18
19
30
20
21
22
23
24
25
26
31
27
28
29
30
31
Aktiviteter
Cirkelträning
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Dancehall Gul
SHAPES Feminine Vibe Turkos
SHAPES House Gul
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Raggamix Gul
SHAPES Streetdance Turkos
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSFYS MED FOKUS CARDIO Samling vid utegymmet i Tantolunden
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Vinyasa yoga
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
Instruktör
Adrienne Åbjörn
Ambra Succi
Amelis Riquelme Nicoletti
Angelo Henriquez
Cristina Pomo
Jakob Isaksson
Moa Petersdotter
Rebecca Björling
Sibel Özer
Sofia Laas
Logga in
X
Kalender
21
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
27
1
2
3
4
5
28
6
7
8
9
10
11
12
29
13
14
15
16
17
18
19
30
20
21
22
23
24
25
26
31
27
28
29
30
31
Visa dagsschema
Logga in
<
TISDAG
TISDAG
21
JULI
21
JULI
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
27
1
2
3
4
5
28
6
7
8
9
10
11
12
29
13
14
15
16
17
18
19
30
20
21
22
23
24
25
26
31
27
28
29
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Cirkelträning
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Dancehall Gul
;
SHAPES Feminine Vibe Turkos
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Raggamix Gul
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
UTOMHUS BOOTY&CORE Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSFYS MED FOKUS CARDIO Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
;
Vinyasa yoga
;
WUDANG TAI CHI UTOMHUS Samling vid fotbollsplan vid Förskolan Pysslingen
;
Instruktör:
Alla
Adrienne Åbjörn
;
Ambra Succi
;
Amelis Riquelme Nicoletti
;
Angelo Henriquez
;
Cristina Pomo
;
Jakob Isaksson
;
Moa Petersdotter
;
Rebecca Björling
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
11:30
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Jakob Isaksson
17:00
UTOMHUSFYS Samling vid utegymmet i Tantolunden
Adrienne Åbjörn
18:00
SHAPES Balletbar Gul
Studio 2
Rebecca Björling
19:00
SHAPES Feminine Vibe Turkos
Studio 1
Ann Mirro
Har du problem installera appen? Klicka här