LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och dag och månad som lösenord, ex. 2702 om du är född den 27:e februari
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
31
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
17
1
18
2
3
4
5
6
7
8
19
9
10
11
12
13
14
15
20
16
17
18
19
20
21
22
21
23
24
25
26
27
28
29
22
30
31
Aktiviteter
Booty
Buren
Core
Funktionell styrka
Kampsportfys
Kung Fu
Muskelexplosion
Pilates
SHAPES Afrobeat Gul
SHAPES Afrobeat Turkos
SHAPES Balletbar Gul
SHAPES Dancehall Turkos
SHAPES Hiphop Gul
SHAPES House Gul
SHAPES House Turkos
SHAPES Jazz Gul
SHAPES Jazz Turkos
SHAPES Jazzfunk Gul
SHAPES Latin Cardio Gul
SHAPES Salsa Gul
SHAPES Salsa Turkos
SHAPES Streetdance Turkos
Soma Move
Stark Mamma
TAI CHI UTOMHUS Samling vid Röda förskolan Pysslingen nedanför trappen
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
Vinyasa yoga
Yoga
Instruktör
Amelis Riquelme Nicoletti
Angelo Henriquez
Cristina Pomo
Jakob Isaksson
Jennie Widegren
Joe Jobe
Jörgen Vedeler
Maria Edner
Mia Rodhborn
Mira Hannula
Moa Petersdotter
Rebecca Björling
Sabina Boman
Sara Galan
Sibel Özer
Sofia Laas
Åsa Fornander
Logga in
X
Kalender
31
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
17
1
18
2
3
4
5
6
7
8
19
9
10
11
12
13
14
15
20
16
17
18
19
20
21
22
21
23
24
25
26
27
28
29
22
30
31
Visa dagsschema
Logga in
<
TISDAG
TISDAG
31
MAJ
31
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2022
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
17
1
18
2
3
4
5
6
7
8
19
9
10
11
12
13
14
15
20
16
17
18
19
20
21
22
21
23
24
25
26
27
28
29
22
30
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Booty
;
Buren
;
Core
;
Funktionell styrka
;
Kampsportfys
;
Kung Fu
;
Muskelexplosion
;
Pilates
;
SHAPES Afrobeat Gul
;
SHAPES Afrobeat Turkos
;
SHAPES Balletbar Gul
;
SHAPES Dancehall Turkos
;
SHAPES Hiphop Gul
;
SHAPES House Gul
;
SHAPES House Turkos
;
SHAPES Jazz Gul
;
SHAPES Jazz Turkos
;
SHAPES Jazzfunk Gul
;
SHAPES Latin Cardio Gul
;
SHAPES Salsa Gul
;
SHAPES Salsa Turkos
;
SHAPES Streetdance Turkos
;
Soma Move
;
Stark Mamma
;
TAI CHI UTOMHUS Samling vid Röda förskolan Pysslingen nedanför trappen
;
UTOMHUSFYS samling på House of Shapes
;
Vinyasa yoga
;
Yoga
;
Instruktör:
Alla
Amelis Riquelme Nicoletti
;
Angelo Henriquez
;
Cristina Pomo
;
Jakob Isaksson
;
Jennie Widegren
;
Joe Jobe
;
Jörgen Vedeler
;
Maria Edner
;
Mia Rodhborn
;
Mira Hannula
;
Moa Petersdotter
;
Rebecca Björling
;
Sabina Boman
;
Sara Galan
;
Sibel Özer
;
Sofia Laas
;
Åsa Fornander
;
Lokal:
Alla
Studio 1
;
Studio 2
;
Studio 3
;
Studio 4
;
Studio 5
;
UTOMHUS
;
X- Buren
;
X-STRETCHYTAN
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
07:00
Yoga
Dynamisk yoga i flöde där alla kan vara med. Vi avslutar alltid i shavasna (avslappning).
Studio 3
Mia Rodhborn
11:30
Booty
Studio 5
Sofia Laas
13:00
Stark Mamma
Studio 2
Amanda Roynesdotter Bjøru
17:00
SHAPES Jazzfunk Gul
Studio 5
Maria Edner
17:30
Buren
X- Buren
Mia Rodhborn
18:30
Soma Move
Studio 5
Mia Rodhborn
19:20
Pilates
Studio 5
Sara Galan
19:30
Kampsportfys
X- Buren
Jakob Isaksson
20:30
Kung Fu
Studio 5
Jakob Isaksson
Har du problem installera appen? Klicka här