LOGGA IN
X
Ange e-post som användarnamn och fyra sista siffrorna i ditt personnummer som lösenord.
Användarnamn
Lösenord
MENY
Logga in
Kalender
19
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
45
2
3
4
5
6
7
8
46
9
10
11
12
13
14
15
47
16
17
18
19
20
21
22
48
23
24
25
26
27
28
29
49
30
Aktiviteter
Barn Grupp 1
Barn Grupp 2
Barn Grupp 3
BJJ
BJJ Basic
BJJ Drill
BJJ Tjejer
BJJ Ungdom
Drill/Sparring
Hub
SW
SW Drill
Ungdom Grupp 4
Instruktör
Amir
check
Christopher Lee-Kölockare
Emelie Tärnfalk
Fredrik Olheden
Hayoti Saleh
Homan Hamzeh
Jens Svensson
Jim Dagaris
Jonatan Alonso
Jörgen Sanz
Marcus Widengren
Martin Lindqvist
Martin Lindqvist
Norma Jansson
Patric Isberg
Logga in
X
Kalender
19
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
45
2
3
4
5
6
7
8
46
9
10
11
12
13
14
15
47
16
17
18
19
20
21
22
48
23
24
25
26
27
28
29
49
30
Visa dagsschema
Logga in
<
TORSDAG
TORSDAG
19
NOVEMBER
19
NOVEMBER
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2020
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
44
1
45
2
3
4
5
6
7
8
46
9
10
11
12
13
14
15
47
16
17
18
19
20
21
22
48
23
24
25
26
27
28
29
49
30
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Barn Grupp 1
;
Barn Grupp 2
;
Barn Grupp 3
;
BJJ
;
BJJ Basic
;
BJJ Drill
;
BJJ Tjejer
;
BJJ Ungdom
;
Drill/Sparring
;
Hub
;
SW
;
SW Drill
;
Ungdom Grupp 4
;
Instruktör:
Alla
Amir
;
check
;
Christopher Lee-Kölockare
;
Emelie Tärnfalk
;
Fredrik Olheden
;
Hayoti Saleh
;
Homan Hamzeh
;
Jens Svensson
;
Jim Dagaris
;
Jonatan Alonso
;
Jörgen Sanz
;
Marcus Widengren
;
Martin Lindqvist
;
Martin Lindqvist
;
Norma Jansson
;
Patric Isberg
;
Lokal:
Alla
Matta A
;
Matta B
;
Matta C
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
08:00
Hub
Slutet sällskap som bokar klubben exklusivt
Matta A
11:30
BJJ Drill
Matta A
Jörgen Sanz
12:00
BJJ
BJJ
Matta A
Jörgen Sanz
17:00
Barn Grupp 3
Barn 10-13år
Matta A
18:00
BJJ Ungdom
Matta B
Emelie Tärnfalk
18:00
BJJ Basic
Matta A
Amir
19:00
SW
Matta A
Jens Svensson
20:30
Drill/Sparring
Matta A