LOGGA IN
X
Ange personnummer som användarnamn och fyra sista siffrorna i ditt personnummer som lösenord.
Användarnamn
Lösenord
Nuvarande besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
Nuvarande besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
MENY
Logga in
Kalender
18
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
17
1
2
18
3
4
5
6
7
8
9
19
10
11
12
13
14
15
16
20
17
18
19
20
21
22
23
21
24
25
26
27
28
29
30
22
31
Aktiviteter
Abs/Axlar 50
Cirkelträning
Cirkelträning + 15 min spinning
Core/Yoga
HIIT
MRL - Mage Rumpa Lår
Multiträning (FortGjort)
Profit
Skivstång (FortGjort)
Spinning
STARK + Rörlighet (FortGjort)
Styrka (FortGjort)
SURPRISE!
Tabata
Tabata (40)
Yoga 30
Instruktör
Anna-Lena Ahlin
Fernando Tello
Inger Cornman
Maria Ruus-Molinder
Marie-Louise Sahlin
Sofie Hagman Litzén
Vicki Öberg
Victoria Warg
Logga in
Nuvarande besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
X
Kalender
18
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
17
1
2
18
3
4
5
6
7
8
9
19
10
11
12
13
14
15
16
20
17
18
19
20
21
22
23
21
24
25
26
27
28
29
30
22
31
Visa dagsschema
Logga in
Nuvaranded besökare: 1 st.
(exklusive passdeltagare)
Välj anläggning
Etage5 Säffle
Etage5 Säffle
<
TISDAG
TISDAG
18
MAJ
18
MAJ
Januari
Februari
Mars
April
Maj
Juni
Juli
Augusti
September
Oktober
November
December
2021
2025
2024
2023
2022
V.
MÅN
TIS
ONS
TOR
FRE
LÖR
SÖN
17
1
2
18
3
4
5
6
7
8
9
19
10
11
12
13
14
15
16
20
17
18
19
20
21
22
23
21
24
25
26
27
28
29
30
22
31
DAG
VECKA
>
Typ av pass:
Alla
Ledarledda pass
;
Virtuella pass
;
Aktiviteter:
Visa alla pass
Abs/Axlar 50
;
Cirkelträning
;
Cirkelträning + 15 min spinning
;
Core/Yoga
;
HIIT
;
MRL - Mage Rumpa Lår
;
Multiträning (FortGjort)
;
Profit
;
Skivstång (FortGjort)
;
Spinning
;
STARK + Rörlighet (FortGjort)
;
Styrka (FortGjort)
;
SURPRISE!
;
Tabata
;
Tabata (40)
;
Yoga 30
;
Instruktör:
Alla
Anna-Lena Ahlin
;
Fernando Tello
;
Inger Cornman
;
Maria Ruus-Molinder
;
Marie-Louise Sahlin
;
Sofie Hagman Litzén
;
Vicki Öberg
;
Victoria Warg
;
Lokal:
Alla
Spinningsal
;
Gruppträning
;
Tidpunkt:
Hela dagen
;
Tidig morgon
;
Förmiddag
;
Eftermiddag
;
Kväll
;
AKTIVITET
PLATS
INSTRUKTÖR
08:00
Abs/Axlar 50
Inger Cornman
12:00
Styrka (FortGjort)
Victoria Warg
16:40
Multiträning (FortGjort)
Anna-Lena Ahlin
17:15
Skivstång (FortGjort)
Anna-Lena Ahlin
18:00
Tabata (40)
Maria Ruus-Molinder
19:00
Spinning
Bas
Fernando Tello